Apie mus

UAB „Jungtinės Transporto Pajėgos“ įkurta 2004-aisiais metais.

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – krovinių gabenimas žemės transportu. Suderinta pervežimų ir ekspedicinė veikla sudaro sąlygas operatyviai ir profesionaliai spręsti tarptautinių pervežimų versle kylančias problemas. Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, visada stengiamės pasiūlyti geriausius pervežimo sprendimus.

Esame gerai susipažinę su vidaus ir tarptautinės teisės aktais, reglamentuojančiais krovinių pervežimą keliais tarptautiniais maršrutais, taip pat su krovinių gabenimo per įvairias valstybes ypatumais.

Specializuojamės pervežimuose iš Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos į Pabaltijo ir NVS šalis ir priešinga kryptimi, tačiau šiais maršrutais neapsiribojame. Gabename ne tik standartinius, bet ir su ADR, dalinius, negabaritinius krovinius.

Dirbdami su patikimais krovinių pervežimo užsakovais ir CMR draudimą turinčiais vežėjais, galime užtikrinti stabilumą ir operatyvumą.

Stengiamės dirbti taip, kad mūsų ekspedijuojamą krovinį vežęs vežėjas ir užsakovas liktų patenkinti ir kreiptųsi į mus dar kartą.

Mūsų įmonės vertybės:

  • partnerystė;
  • lankstumas;
  • profesionalumas;
  • patikimumas.

Nuolat didindami savo kompetenciją, siekiame lyderiauti Lietuvos tarptautinio transporto ir logistikos srityje.

Turime daug patikimų partnerių, todėl galime pasiūlyti geriausias kainas ir pristatymo terminus iš bet kurios pasaulio vietos, nesvarbu, kaip gabenamas krovinys – žeme, oru ar jūra.


Į VIRŠŲ
PRADŽIA